21. 04.2026 roku w Regionalnym Centrum Kultury odbył się konkurs recytatorski „Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne”. Szkołę reprezentowali uczniowie Nikola Andrusieczko, Hubert Loster, Nina Sulecka i Wojciech Gawroński, którzy poprzez piękną recytację poezji, pokazali swoją wysoką wrażliwość na „kulturę żywego słowa”. Ich interpretacja poezji dostarczyła słuchaczom wielu pozytywnych przeżyć. Występ przed jury oraz publicznością był dla nich kolejnym ważnym doświadczeniem w rozwoju osobistym, emocjonalnym oraz artystycznym.
Opracowała: Barbara Tomczak- Domańska































